Navigatie overslaan

Accountmanagers

Overzicht

Bouwverven

Let op: alleen voor professionals! Particulieren met een technische vraag verwijzen wij graag door naar een professioneel schildersbedrijf.

Peter Vandekerckhove (West-Vlaanderen)

0477 90 92 93 - peter.vandekerckhove@daw.be


Ina De Lamper (Oost-Vlaanderen & Vlaams-Brabant)

0476 79 02 82 - ina.delamper@daw.be

 

Philippe Braem (Brussel, Waals-Brabant)

0479 20 72 95 - philippe.braem@daw.be


Jo Grosseels (Limburg) 

0474 29 84 03 - jo.grosseels@daw.be


Damien Seressia (Henegouwen, Namen)

0477 90 92 53 - damien.seressia@daw.be

 

Marc Louis (Namur, Liège, Luxembourg) 

0477 90 92 56 - marc.louis@daw.be


Stephan Van den Eede (Antwerpen) 

0471 92 17 47 - stephan.vandeneede@daw.be

Thermische Gevelisolatie

Stefaan Bonny (Vlaanderen) 

0475 80 47 30 - stefaan.bonny@daw.be

Michiel Vanhoof (Antwerpen, Limburg)  

0477 90 92 54 - michiel.vanhoof@daw.be

Gérard Médol (Wallonië)

0475 58 92 26 - gerard.medol@daw.be