Navigatie overslaan

Accountmanagers

Overzicht

Bouwverven

Let op: alleen voor professionals! Particulieren met een technische vraag verwijzen wij graag door naar een professioneel schildersbedrijf.

Peter Vandekerckhove (West-Vlaanderen)

0477 90 92 93 - peter.vandekerckhove@daw.be

Jonathan Mues (Brussel, Waals-Brabant)

0479 20 72 95 - jonathan.mues@daw.be


Jo Grosseels (Limburg) 

0474 29 84 03 - jo.grosseels@daw.be


Damien Seressia (Henegouwen, Namen)

0477 90 92 53 - damien.seressia@daw.be

 

Marc Louis (Namur, Liège, Luxembourg) 

0477 90 92 56 - marc.louis@daw.be


Stephan Van den Eede (Antwerpen) 

0471 92 17 47 - stephan.vandeneede@daw.be

Thermische Gevelisolatie

Jurgen Filippini (Antwerpen, Limburg)  

0472 18 18 99 - jurgen.filippini@daw.be 

Vincent Peirsegaele (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen)

0477 97 02 32 - vincent.peirsegaele@daw.be

Sébastien Médol (Wallonië)

0478 51 06 14 - sebastien.medol@daw.be 

Key Account & Project Manager

Michiel Vanhoof (Vlaanderen)

0477 90 92 54 - michiel.vanhoof@daw.b