Navigatie overslaan

Accountmanagers

Overzicht

Bouwverven

Let op: alleen voor professionals! Particulieren met een technische vraag verwijzen wij graag door naar een professioneel schildersbedrijf.

Peter Vandekerckhove (West-Vlaanderen)

0477 90 92 93 - peter.vandekerckhove@daw.be

Adrie van 't Westeinde (Oost-Vlaanderen)

0493 64 52 64 - adrie.vantwesteinde@daw.be

Jonathan Mues (Brussel, Waals-Brabant)

0479 20 72 95 - jonathan.mues@daw.be

Jo Grosseels (Limburg) 

0474 29 84 03 - jo.grosseels@daw.be

Damien Seressia (Henegouwen, Namen)

0477 90 92 53 - damien.seressia@daw.be

Marc Louis (Namur, Liège, Luxembourg) 

0477 90 92 56 - marc.louis@daw.be

Stephan Van den Eede (Antwerpen) 

0471 92 17 47 - stephan.vandeneede@daw.be

Thermische Gevelisolatie

Michiel Vanhoof (Antwerpen - Limburg - Vlaams Brabant)

0477 90 92 54 - michiel.vanhoof@daw.be 

Marleen Raekelboom (Oost-Vlaanderen - West-Vlaanderen)

0471 98 30 45 - marleen.raekelboom@daw.be

Pascal Bailly (Brussel - Wallonië)

0472 18 28 68 - pascal.bailly@daw.be

Key Account & Project Manager

Michiel Vanhoof (Antwerpen - Limburg - Vlaams Brabant)

0477 90 92 54 - michiel.vanhoof@daw.be 

Marleen Raekelboom (Oost-Vlaanderen - West-Vlaanderen)

0471 98 30 45 - marleen.raekelboom@daw.be

Pascal Bailly (Brussel - Wallonië)

0472 18 28 68 - pascal.bailly@daw.be